Hakkımızda

Grafen® Nanoteknoloji, elektriksel, mekanik, kimyasal ve termal özelliklere sahip geniş bir malzeme yelpazesi olan karbon nanomalzemelerin imalatında ve uygulamasında liderdir. Grafen® Nanoteknoloji  tarafından sunulan ürünler arasında gelişmiş karbon nanomateryaller, özellikle grafen ve karbon nanotüpler bulunmaktadır.

Grafen® Nanoteknoloji, mucizevi elektriksel, mekanik, kimyasal ve termal özelliklere sahip geniş bir malzeme yelpazesi olan karbon nanomalzemelerin imalatında ve uygulamasında liderdir.Grafen® Nanoteknoloji tarafından sunulan ürünler  arasında gelişmiş karbon nanomateryaller, özellikle grafen ve karbon nanotüpler ve ayrıca karbon bazlı nano katkılı en son teknolojiler bulunmaktadır.

 

Nanomalzeme üretimine ek olarak  Grafen® Nanoteknoloji çalışmalar  endüstriyel organik elektronik, yüksek performanslı malzemeler ve yeşil kimyaya odaklıdır. Bu başlıklar altında, Ekibimiz elektriksel olarak iletken plastikler, elektromanyetik koruyucu boyalar, nanokompozit balistik koruma tekstilleri, düşük geçirgenliğe sahip aktif ambalaj filmleri, fitokimyasal antimikrobiyaller, kendi kendini temizleyen kaplamalar ve toksik atık yönetimi süreçleri geliştirmiştir.